Sammy Greyhound – obojok pre psa

 49,55 59,95 s DPH

Ak vlastníte chrta alebo vipeta, veľmi dobre viete, ako je dôležité mať obojok, z ktorého sa nevyšmykne. Majú totiž rovnakú šírku hlavy a krku. Obojok pre psa Sammy Greyhound je špeciálne určený pre chrty a vipety. Obojok je nesmierne štýlový a ručne vyšívaný. Jemná a ručne vyšívaná koža s ozdobami je podložená tyrkysovou hladkou kožou tak, aby vnútro obojku bolo príjemné a pohodlné pre vášho psa. Žiarivá tyrkysová farba v kontraste s hnedou kožou vytvárajú doslova šperk na krku vášho miláčika. Pripravte sa na komplimenty od vašich priateľov pri prechádzke.

Zrušiť výber
Katalógové číslo: - Kategórie: , ,

Unikátne psie obojky a vodítka DWAM

Filozofiou DWAM je, aby všetci psi mali šťastný a zdravý život. Aj preto Dog with a Mission vytvára a vyrába tie najkrajšie a najunikátnejšie farebné obojky pre psov. Každý kúsok od DWAM je farebný, originálny a jedinečný, rovnako ako Váš pes! Obojky pre psov sú ručne vyrábané z tých najkvalitnejších prírodných materiálov. Navonok sú krásne zdobené a z vnútornej strany nesmierne mäkké a pohodlné na nosenie pre Vášho psieho spoločníka.

Starostlivosť a údržba produktov DWAM

Všetky kožené výrobky DWAM sú vyrobené zo silnej sedlovej kože, ktorá je vybraná z najpevnejších častí kože. Starostlivosť o obojky DWAM je jednoduchá. Všetko, čo potrebujete, je prírodný vosk na kožu a to taký, ktorý je mastný a bezfarebný. Vosk na kožu sa nanáša mäkkou bavlnenou handričkou a kruhovým pohybom. Vtrením vosku vyplníte a zarovnaním záhyby kože, čím sa vráti farba a súčasne sa zachová pružnosť obojku. Ak si všimnete, že koža vstrebáva vosk, znamená to, že koža je suchá a mohlo by ľahšie dôjsť k jej poškodeniu. V takom prípade je potrebné použiť o trochu viac vosku, alebo ošetrenie voskom ešte raz opakovať.

Kožené produkty DWAM a soľ

Ak váš pes miluje plávanie v mori, obojok DWAM pred plávaním zložte. Slaná voda kožený obojok môže poškodiť nielen vizuálne, ale tiež výrazne znížiť jeho životnosť.

Ak kožený obojok prišiel do kontaktu so slanou vodou, obojok opláchnite čistou vodou a nechajte ho vyschnúť pri izbovej teplote (nie na slnku). Dôrazne sa odporúča následné ošetrenie voskom alebo balzamom určeným na kožu.

Textilné obojky môžete vyčistiť vlhkou handričkou. Ak je obojok veľmi znečistený, môžete ho vložiť priamo do práčky alebo do vrecka na pranie (program na pranie vlny). Nezabudnite odstrániť prívesok a ďalšie súčasti obojku, ktoré sú ľahko odnímateľné.

Ďalšie informácie

Veľkosť

4 cm – S (25 – 30 cm), 5 cm – M (30 – 35 cm), 6cm – L (35 – 42 cm)

materiál

koža