Royal Dry uterák pre psa

Royal Dry

Kráľovská starostlivosť pre vášho psa

Royal Dry je super mäkký uterák, ktorý absorbuje vodu a nečistoty ako špongia. Je ideálny na sušenie po kúpaní alebo na čistenie labiek po návrate z prechádzky. Dizajnéri pri návrhu zohľadnili aj potreby samotných majiteľov. Do uteráka zakomponovali priestor pre vaše ruky, čím získate plnú kontrolu nad vašim psom počas sušenia.

14,45 €

Poštovné nad 60€ zadarmo
Vrátenie zdarma

Popis produktu

Zaobchádzajte so svojim psom ako so skutočným kráľom alebo kráľovnou s jedinečným savým uterákom z mikrovlákna od spoločnosti Royal Dry. Uterák Royal Dry absorbuje vodu a nečistoty ako špongia, je extrémne odolný a super mäkký. Navyše neabsorbuje pachy a je antibakteriálny. Stručne povedané - je jedinečný svojho druhu! Vďaka svojmu jedinečnému dizajnu môžete do uteráka vložiť ruky. To vám umožní optimálne ovládať psa pri sušení bez toho, aby ste sa sami zašpinili. Super rýchlo schne a je perfektne umývateľný.

Ideálny:

  • Na cestách
  • Po umytí psa
  • Po dlhej prechádzke v daždivom počasí
  • Na čistenie labiek
  • Vyčistite svojho psa pred nasadnutím do auta
  • Aby ste potešili svojho psa

Aké je tajomstvo

Výrobky Royal Dry obsahujú špeciálne mikrovlákno, nazývané ženilka. Každá „nudľa“ je vyrobená z miliónov ultrajemných nití. Výsledkom je, že celková povrchová plocha je v skutočnosti oveľa väčšia, ako vidíme. Vďaka týmto vláknam môže uterák absorbovať a udržať 7 -násobok svojej vlastnej hmotnosti!

Materiál

Šenil z mikrovlákien / 100% polyester.

Návod na pranie

Možno prať v práčke do 30 °

Veľkosť

35 x 81 cm

Vyhľadávanie