Almo Nature HFC Natural dog grilované kura 95g

Almo Nature

  • Grilované kuriatko pre labužníkov.
  • monoprotein,  kurací vývar
  • Toto je úplne luxusná záležitost
  •  Kvalita a pôvod surovín je zárukou dokonalej výživy
  • Váš pes Vás bude milovať!!!
  • Monoprotein, bezlepkový recept.

1,80 €

Poštovné nad 60€ zadarmo
Vrátenie zdarma

Popis produktu

Almo Nature produkty v triede HFC  sú bestseller medzi chovateľmi psov. V tejto produktovej rade je jednoznačná kvalita a identifikácia pôvodu zložiek, tá zaručuje Vášmu psíkovi naozaj to najlepšie. Zabezpečuje príjem živočíšnych bielkovín pre správnu vyváženosť stravy a psychofyzickú pohodu Vášho psa so všetkými surovinami HFC v krmive.

Čo je HFC? Sú to kvalitné potraviny určené na ľudskú konzumáciu = teraz použité pre prípravu stravy Vašho psíka. HFC natural -  je najslávnejšia konzerva v Almo Nature  vyrobená podľa tradičnej osvedčenej receptúry. Recepty HFC Natural sú pripravované v jemnom vývare a vďaka nemu sú ideálne na prirodzenú hydratáciu psov. Je plná kvalitných bielkovín, taurínu, minerálov a vitamínov... Prajeme dobrú chuť...

Zloženie: Grilované kuracie mäso 55%, ryža 1%.

Analytické zložky: Dusíkaté látky 10 %, Surové tuky 1 %, Surový popol 1 %, Vlhkosť 84 %, Vláknina 1,2 %

Naše výrobky neobsahujú žiadne chemické konzervačné látky (BHA, BHT), umelé príchute, farbivá ani látky určené k aromatizácii.

Bezlepkový recept. Potrava s vysoko kvalitnými bielkovinami, ktoré uprednostňujú hlavné funkcie tela a rešpektujú mäsožravú povahu vášho psa. Monoproteín - jeden zdroj živočísnych bielkovín. Ideálne v prípade potravinových ťažkostí.

Vyhľadávanie