Wunderball – Extrémne odolná loptička rôzne farby

Wunderball

Odolná a ručne vyrábaná loptička vyrobená z prírodnej latexovej gumy a jej konštrukcia pomáha čistiť zúbky. Wunderball má nepravidelný odskok, takže si s ňou váš havo užije veľa zábavy. Je takmer nezničiteľná a máme 4 veľkosti a 4 farby, z ktorých si určite vyberiete:

  • S - priemer 4-5 cm
  • M - priemer 6-7 cm
  • L - priemer 7-8 cm
  • XL - priemer 8-9 cm

Farby: Zelená, oranžová, ružová a fialová.

Výber farby je náhodný. V prípade záujmu o konkrétnu farbu loptičky nám ju prosím napíšte do poznámky, ak nám to skladové zásoby dovolia uprednostníme pri balení Vami zvolenú farbu loptičky 💚🧡💜💗.

9,90 €

Poštovné nad 60€ zadarmo
Vrátenie zdarma

Popis produktu

Pozor loptoši! Loptičku ktorú vám predstavíme, si natoľko zamiľujete, že už nebudete chcieť inú. Táto loptička spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších likvidátorov. Je vyrobená z prírodnej latexovej gumy. A čo dodať, je to "handemade" výrobok. Áno, je utľapkaná rukami a vďaka tomu je každá originálna. Nenájdete ani jednu rovnakú loptičku. Čo to znamená? Každá loptička má svoj jedinečný a neprevideľný tvar a každá odskakuje iným smerom. Ty, loptoš, nikdy nezistíš, ktorým smerom sa tvoja loptička vydá. Nenechá ťa ani nachvíľu oddýchnuť, stále budeš v strehu. Môžeš sa snažiť akokoľvek chceš, ale Wunderball len tak jednoducho nezničš. Ba priam naopak, čím silnejšie ju budeš žužlať a testovať, tým viac sa ti budú čistiť tvoje kúsadlá. Materiál loptičky im dovolí preniknúť do materiálu, čím sa tvoje zuby mechanicky čistia. Na loptičke ale nezbadáš zmeny. Môžete sa akokoľvek snažiť, loptoši. Túto loptičku už len tak hocikde pred svojimi páničkami neschováte. Farby loptičiek sú extra krikľavé a dobre rozpoznateľné pre zrak tvojho dvojnožca. Dokonca ani na dno jazera ju nedostaneš. Vo vode sa s ňou riadne vyblbneš. Akurát si dávaj pozor a chráň si loptičku pred mladými dvojnožcami. S lotičkou je taká sranda, že sa s ňou chce hrať každý!

Vyhľadávanie