Ethnic – Smart ID obojok pre mačky

Max & Molly

8,90 €

Obojky od Max&Molly sú nielen štýlové, ale hlavne bezpečné a pohodlné. Nosením obojka "Ethnic" bude vaša mačka brutálne štýlová ???? a so Smart ID aj v bezpečí.

  • Jednotná, nastaviteľná veľkosť.
Poštovné nad 60€ zadarmo
Vrátenie zdarma

Popis produktu

DOXBOX spravil opäť krok dopredu, pokiaľ ide o bezpečnosť vášho domáceho miláčika. Všetky naše obojky od Max&Molly sú vybavené Smart ID príveskom bez ďalšieho poplatku. Už sa vám niekedy stalo, že ste stratili svojho miláčika hoci len na 5 minút? Myslíme si, že každý obojok by mal mať Smart ID prívesok, ktorý je zaregistrovaný online a ktokoľvek sa môže dostať k všetkým potrebným informáciám, aby stratenú mačku priniesol bezpečne späť k majiteľovi. Zapojte sa do nášho jedinečného Programu ochrany pre stratené mačky. Jednoducho si aktivujte svoj Smart ID prívesok online na id.max-molly.com/login. Max&Molly od roku 2010 prezentuje nové inovatívne návrhy, ktoré kladú dôraz na to, akú radosť nám do života prinášajú naši štvornohý miláčikovia. Smart ID obojoky od Max&Molly:

  • S maximálnym komfortom vďaka mäkkým materiálom a najvyšším bezpečnostným štandardom.
  • Hypoalergénny, rýchloschnúci, mäkký a pohodlný neoprén.
  • Vnútorné polstrovanie pre maximálny komfort.
  • Precízne urbanistické návrhy na ultra silný polyester.

Veľkosť: 1,0 cm x 22 - 35,0 cm (nastaviteľná veľkosť). Materiál: polyester, neoprén. Pokyny na údržbu: jemné umývanie v práčke. Nepoužívanie sušičky.

Vyhľadávanie