Buster White Dental – Dentálna tyčinka bylinky a hovädzie mäso

Buster

0,90 €

Chutné a zdravé  tyčinky bez gluténu sú prevenciou proti plaku a zubnému kameňu. Výrobky sú doplnené o prísady, ktoré môžu prispieť ku koordinovanému fungovaniu imunitného systému.

Poštovné nad 60€ zadarmo
Vrátenie zdarma

Popis produktu

BUSTER WHITE DENTAL - BYLINKY - S HOVÄDZÝM MÄSOM - BEZ GLUTÉNU: Ponúkame Vám prémiový produkt, ktorý je vyrobený na báze kukurice. Tyčinka je vyrobená pre psov, ktorí uprednostňujú definované vône alebo majú tendenciu menej akceptovať odrody bez mäsa. Bylinky majú všeobecný protizápalový účinok a pomáhajú tráviacim orgánom efektívne fungovať. Obsah bylinkovej zmesi Buster Dental Stick je vhodný pre psov s citlivým tráviacim systémom. Špeciálne zložená zmes popri možnom vplyve celkového zosilnenia imunity pomáha chrániť organizmy psov pred toxínmi nachádzajúcimi sa v prostredí. Ďalej pomáhajú pri liečení a zneškodňovaní toxínov a zlepšujú ich trávenie. Výsledkom je, že pre potešenie majiteľa môže zdravie a vitalita jeho domáceho maznáčika zostať na vysokej úrovni a to po dlhú dobu. Výrobky pre dentálnu starostlivosť boli doplnené o prísady, ktoré môžu prispieť k koordinovanému fungovaniu imunitného systému. Firma BUSTER používa prísady, ktoré spĺňajú všetky požiadavky EU.

BUSTER WHITE DENTAL STICK - Dentálna tyčinka s bylinkami a mäsom - doplnkové krmivo pre psov

Zloženie: kukuričný škrob, kukuričná múka, sorbitol, glycerín - rastlinný olej, hrachová vláknina, DCH3743-16 kompletný 2% Premix, mäsová múka 4%, minerály, konzervačné látky a antioxidanty povolené EÚ, bylinná zmes (semienka anízu, kvet bazy, list mäty piepornej, citrónová tráva, listy žihľavy, škorica, semienka pestreca mariánskeho), arómy, prírodné farbivá.

Analytické zložky: surový proteín 4,89%, surová vláknina 1,34%, surové oleje a tuky 1,69%, surový popol 4,73%, vlhkosť 12,36%. Bez umelých farbív.

Výhody: - Bez gluténu - Bez pridaného cukru - Bez geneticky modifikovaných organizmov - Bez umelých farbív - Nízkokalorické

Odporučená  dávka pre psa sú 2ks  Buster Dental Sticks denne, aby sa zabránilo vzniku plakov a zubného kameňa, a tiež aby sa zabezpečili všetky priaznivé fyziologické účinky.

Neodporúča sa pre šteniatka do veku 4 mesiacov. Vždy podávajte svojim psom dostatok čerstvej pitnej vody. Produkt spotrebujte do 15 dní po otvorení. Skladujte na suchom a chladnom mieste.

Vyhľadávanie