Buster White Dental – Hypoalergénna dentálna tyčinka s Beta Glucanom

Buster

2,90 €

Chutné a zdravé  tyčinky bez gluténu a mäsa sú prevenciou proti plaku a zubnému kameňu. Výrobky sú doplnené o prísady, ktoré môžu prispieť ku koordinovanému fungovaniu imunitného systému.

Poštovné nad 60€ zadarmo
Vrátenie zdarma

Popis produktu

BUSTER WHITE DENTAL - BETA GLUCAN - BEZ MÄSA - HYPOALERGÉNNA - BEZ GLUTÉNU

Ponúkame Vám náš najexkluzívnejší produkt, ktorý sa používa ako doplnková strava pre psov. Produkt posilňuje prirodzenú odolnosť tela a zabraňuje vytváraniu infekčných chorôb. Zvýšením prirodzenej reaktivity imunitného systému podporuje účinnosť vakcín. Ďalej sa môže tiež použiť na doplnkovú liečbu alergických symptómov, na zvýšenie fyzickej aktivity a vitality a na doplnkovú liečbu nádorových ochorení. Produkt bol vyvinutý v spolupráci s nórskou spoločnosťou: IMMIVET BETA GLUCAN a s veterinármi. Produkt spĺňa všetky požiadavky EU.

BUSTER DENTAL STICK – Hypoalergénna dentálna tyčinka s Beta Glucanom - doplnková strava pre psov

Zloženie: ryžová múka, sorbitol, glycerínový - rastlinný olej, hrachová vláknina, DCH3743-16 kompletný 2% Premix, minerály, Beta Glucan, konzervačné látky a antioxidanty schválené EÚ, ochucovadlá, prírodné farbivá.

Analytické zložky: surová bielkovina 5,92%, surová vláknina 1,19%, surové oleje a tuky 1,04%, popol 4,05%, vlhkosť 11,63%. Bez umelých farbív.

Výhody: - Bez gluténu - Bez pridaného cukru - Bez geneticky modifikovaných organizmov - Bez umelých farbív - Hypoalergénna - Nízkokalorické  V spolupráci s nórskou spoločnosťou IMMIVET BETA GLUCAN firma Buster Dental vytvorila špeciálny produkt na zubnú starostlivosť: hypoalergénnu zubnú tyčinkou doplnenou o BETA-GLUCAN.

Odporučená  dávka pre psa sú 2ks  Buster Dental Sticks denne, aby sa zabránilo vzniku plakov a zubného kameňa, a tiež aby sa zabezpečili všetky priaznivé fyziologické účinky. Neodporúča sa pre šteniatka do veku 4 mesiacov. Vždy podávajte svojim psom dostatok čerstvej pitnej vody. Produkt spotrebujte do 15 dní po otvorení. Skladujte na suchom a chladnom mieste. 

Vyhľadávanie