Buster White Dental – Hypoalergénna dentálna tyčinka so šípkami

Buster

1,90 €

Chutné a zdravé  tyčinky bez gluténu a mäsa sú prevenciou proti plaku a zubnému kameňu. Výrobky sú doplnené o prísady, ktoré môžu prispieť ku koordinovanému fungovaniu imunitného systému.

Poštovné nad 60€ zadarmo
Vrátenie zdarma

Popis produktu

BUSTER WHITE DENTAL - ŠÍPKY - BEZ MÄSA - HYPOALERGÉNNA - BEZ GLUTÉNU: Ponúkame Vám prémiový produkt, ktorý je vyrobený na báze ryže. Produkt je určený aj pre hypoalergénne zvieratká. V dnešnom svete vykazuje veľa psov citlivé tráviace alebo alergické príznaky, preto sme vyvinuli výrobky na báze ryže, ktoré neobsahujú umelé farbivá podľa potrieb psa. Šípka zaisťuje prirodzený zdroj vitamínov, podporuje imunitný systém a poskytuje dokonalé trávenie. Antioxidačné prísady prispievajú k prevencii škodlivých oxidačných procesov a viažu voľné radikály. Obsah zubnej tyčinky Buster so šípkami zvyšuje odolnosť organizmu, flavonoidy majú zápalové, imunitné účinky a pektíny zlepšujú trávenie. Vitamín C sa podieľa na regulácii oxidačných procesov, posilňuje steny ciev a zvyšuje obranyschopnosť organizmu pred infekciami a chorobami. Výrobky pre dentálnu starostlivosť boli doplnené o prísady, ktoré môžu prispieť k koordinovanému fungovaniu imunitného systému. Firma BUSTER používa prísady, ktoré spĺňajú všetky požiadavky EU.

BUSTER ROSEHIPS DENTAL STICK - Hypoalergénna dentálna tyčinka so šípkami - doplnkové krmivo pre psov.

Zloženie: ryžová múka, sorbitol, glycerínový rastlinný olej, hrachová vláknina, DCH3743-16 kompletný 2% Premix, minerály, konzervanty a antioxidanty schválené EÚ, šípky, arómy, prírodné farbivá.

Analytické zložky: surová bielkovina 5,92%, surová vláknina 1,19%, surové oleje a tuky 1,04%, popol 4,05%, vlhkosť 11,63%. Bez umelých farbív.

Výhody: - Bez gluténu - Bez pridaného cukru - Bez geneticky modifikovaných organizmov - Bez farbív - Hypoalergénna - Nízkokalorické

Odporučená  dávka pre psa sú 2ks  Buster Dental Sticks denne, aby sa zabránilo vzniku plakov a zubného kameňa, a tiež aby sa zabezpečili všetky priaznivé fyziologické účinky. 

Neodporúča sa pre šteniatka do veku 4 mesiacov. Vždy podávajte svojim psom dostatok čerstvej pitnej vody. Produkt spotrebujte do 15 dní po otvorení. Skladujte na suchom a chladnom mieste.

Vyhľadávanie