Elbe Black – obojok pre psa

10,78 12,46  s DPH

Maximálne štýlový a ekologický obojok pre psa Elbe v čiernej farbe a v rôznych veľkostiach. Tento obojok si váš pes jednoducho zamiluje. Je veľmi pohodlný, šetrný k prírode a odolný. Vyrobený je z recyklovaných materiálov, ktoré pomáhajú čistiť naše oceány. Obojok pre psa Elbe sa perfektne hodí k vodítku pre psa z kolekcie Elbe.

Kúpou produktu potešíte nie len svojho psíka 🐶, ale automaticky zabránite ďalšiemu vyhadzovaniu pet fliaš do oceánu 🌊. Zistiť viac?

Veľkostná tabuľka

Zrušiť výber
Katalógové číslo: - Kategórie: ,

Dobré pre psíka, dobré pre planétu

Obojky pre psov vyrobené z recyklovaného plastového odpadu z oceánu. Produkty značky Project Blu kombinujú recyklovaný plast a oblečenie a vytvárajú pre vášho štvornohého miláčika silný, kvalitný, pohodlný a najmä udržateľný produkt. Vďaka eco-friendly obojkom môžete chodiť so svojím psíkom na prechádzky a zároveň ochraňovať našu Zem.

tabuľka veľkostí - obojok pre psa

Od plastovej fľaše po kvalitný výrobok

 

Project Blue Recyklácia

O Projecte Blu

Až 8 miliónov ton plastu končí každý rok v oceáne, kde sa stáva smrteľným pre mnohé morské živočíchy. Project Blu sa snaží zastaviť túto hrozbu v našom ekosystéme premieňaním plastov zahlcujúcich životné prostredie do vysokokvalitných a pohodlných produktov pre domácich miláčikov. 

Aj samotný výrobný proces je oproti konvenčnej výrobe PET a bavlnenej priadze šetrnejší k životnému prostrediu. Výroba produktov vyžaduje menej energie (o 75 %),  redukuje používanie chemikálií, znižuje závislosť na oleji a využíva menšiu spotrebu vody (o 86 %).

Ďalšie informácie

Rozmery-
Veľkosť

L, M, S, XL, XS