Judy Blue – obojok pre psa

39,95 69,95  s DPH

100% vegánsky obojok

Bezpečný a pohodlný obojok Judy Blue je jeden z ručne vyrábaných džínsových kúskov značky DWAM inšpirovaný gruzínskym štýlom. Obojok je špecifický tým, že čím viac sa opotrebováva, tým lepšie vyzerá a je štýlový.

Zrušiť výber
Katalógové číslo: - Kategórie: ,

Unikátne psie obojky a vodítka DWAM

Filozofiou DWAM je, aby všetci psi mali šťastný a zdravý život. Aj preto Dog with a Mission vytvára a vyrába tie najkrajšie a najunikátnejšie farebné obojky pre psov. Každý kúsok od DWAM je farebný, originálny a jedinečný, rovnako ako Váš pes! Obojky pre psov sú ručne vyrábané z tých najkvalitnejších prírodných materiálov. Navonok sú krásne zdobené a z vnútornej strany nesmierne mäkké a pohodlné na nosenie pre Vášho psieho spoločníka.

Starostlivosť a údržba produktov DWAM

Textilné obojky môžete vyčistiť vlhkou handričkou. Ak je obojok veľmi znečistený, môžete ho vložiť priamo do práčky alebo do vrecka na pranie (program na pranie vlny). Nezabudnite odstrániť prívesok a ďalšie súčasti obojku, ktoré sú ľahko odnímateľné.

Produkty DWAM a soľ

Ak váš pes miluje plávanie v mori, obojok DWAM pred plávaním zložte. Slaná voda môže obojok poškodiť nielen vizuálne, ale tiež výrazne znížiť jeho životnosť.

DWAM obojky - tabuľka veľkostí

Ďalšie informácie

Veľkosť

XXS, L, M, S, XL, XS