Ruby- obojok pre psa

 39,95 69,95 s DPH

Obojok pre psa Ruby z rady Vegan je moderný textilný obojok pre psov s farebným peruánskym vzorom a strapcami. Vnútorná strana obojka je mäkká a veľmi príjemná na nosenie. Tento úplne ručne vyrábaný model je dokonalou módnou vychytávkou!

Zrušiť výber
Katalógové číslo: - Kategórie: , ,

velkostna-tabulka Dog With A Mission - DOXBOX

Unikátne psie obojky a vodítka DWAM

Filozofiou DWAM je, aby všetci psi mali šťastný a zdravý život. Aj preto Dog with a Mission vytvára a vyrába tie najkrajšie a najunikátnejšie farebné obojky pre psov. Každý kúsok od DWAM je farebný, originálny a jedinečný, rovnako ako Váš pes! Obojky pre psov sú ručne vyrábané z tých najkvalitnejších prírodných materiálov. Navonok sú krásne zdobené a z vnútornej strany nesmierne mäkké a pohodlné na nosenie pre Vášho psieho spoločníka.

Použité materiály produktov Vegan DWAM

Rada výrobkov Vegan je vyrábaná výhradne ručne a z materiálov, ktoré sú prírodné a neobsahujú materiály živočíšneho pôvodu. U rady Vegan sú použité prírodné materiály, ktoré neobsahujú materiály živočíšneho pôvodu. Spony, d-krúžky a karabíny sú vyrobené z veľmi robustnej mosadze. Lesklá mosadzná vrstva je vyrobená špeciálnym postupom bez straty antikoróznej úpravy. Starý, “opotrebovaný” vzhľad zodpovedá štýlu DWAM.

Obojky pre psov DWAM a soľ

Ak váš pes miluje plávanie v mori, obojok DWAM pred plávaním zložte. Slaná voda môže obojok môže poškodiť nielen vizuálne, ale tiež výrazne znížiť jeho životnosť.

Textilné obojky môžete vyčistiť vlhkou handričkou. Ak je obojok veľmi znečistený, môžete ho vložiť priamo do práčky alebo do vrecka na pranie (program na pranie vlny). Nezabudnite odstrániť prívesok a ďalšie súčasti obojku, ktoré sú ľahko odnímateľné.

Ďalšie informácie

Veľkosť

XXS, XXXS, L, M, S, XL, XS, XXL

šírka

2 cm, 2.5 cm, 4 cm

materiál

látka