Avalon – postroj pre psov

 59,95 79,96 s DPH

Tyrkysový postroj pre psa Avalon je dobre a ľahko nastaviteľný kožený postroj, vhodný pre všetky plemená psov. Postroj DWAM Avalon má disponuje krásnym a pestrofarebným ručne vyšívaným detailom s bohémskym nádychom.

Zrušiť výber
Katalógové číslo: - Kategórie: , ,

Unikátne postroje pre psov DWAM

Kvalitné postroje pre psov z našej kolekcie sú, rovnako ako všetky ostatné produkty z nášho sortimentu, jedinečné. Naša kolekcia je naozaj pestrá a ponúka pestrofarebné postroje vyrobené z tých najkvalitnejších prírodných materiálov. Nezáleží na tom, či je váš pes veľký alebo malý, postroje pre psov DWAM perfektne sadnú každému psíkovi. Postroje pre psov sú samozrejme, rovnako ako iné DWAM produkty,  ručne vyrábané, čo znamená, že vydržia celý život. Každý postroj je pevný a ručne šitý, každý detail a každý komponent je detailne prepracovaný a starostlivo aplikovaný. Uprednostňujete farebný postroj pre psa alebo skôr jednofarebné vodítko so špeciálnym príslušenstvom? Vyberte si presne to, čo sa hodí vám a vášmu psíkovi. Popustite uzdu fantázií a kombinujte postroje s ďalšími peknými produktmi, ako sú napríklad DWAM vodítka pre psov!

Výhody postroja pre psa

Postroj pre psa je často vyberajú majitelia pre tých psov, ktorí radi a veľa ťahajú. V takýchto prípadoch je postroj pre psa lepší a pohodlnejší ako obojok. Existuje samozrejme aj mnoho ďalších dôvodov, prečo uprednostňovať postroje pre psov.

Postroj musí byť v prvom rade pohodlný a dobre padnúci. Postroje DWAM nie sú len krásne na pohľad, ale tiež  sú  veľmi pohodlné, vďaka tomu, že sa dokonale dokážu prispôsobiť každej veľkosti psa. Postroje DWAM obopínajú hruď vášho psa presne tak, ako by mali, a preto sú tlaky pri ťahaní rozložené po celej jeho hrudi. Všetky postroje sú navyše potiahnuté mäkkou kožou, ktorá zabezpečuje maximálne pohodlie pre vášho psa.

Pre starostlivosť o postroje zhotovené z kože, je možné použiť prípravky na to určené, ako napríklad vosk.

Rôzne postroje pre psov z našej kolekcie

Postroje pre psov DWAM sú k dispozícii v rôznych farbách a dizajnoch. Vyberať si môžete z jednofarebných a elegantných  alebo z bláznivých a pestrofarebných dizajnov, ktoré rozhodne upútajú pozornosť okoloidúcich už z diaľky. Všetky postroje je možné perfektne zladiť aj s ďalšími produktami zo sortimentu DWAM.

Veľkosť postroja pre psa

Kožené postroje pre psov sú k dispozícii v rôznych veľkostiach, a preto sú určené pre všetky plemená. Pri objednávaní postroja, prosíme, venujte zvýšenú pozornosť veľkostiam.. Aby ste určili správnu veľkosť, zmerajte obvod hrudníka okolo najširšej časti hrudníka za prednými labkami. Ak je hrudník blízko maximálnej veľkosti postroja, odporúčame zvoliť väčšiu veľkosť. Naše postroje pre psov sú plne nastaviteľné okolo hrude a krku vášho psa. Postroje sú ľahko nastaviteľné. Ak sa neviete rozhodnúť pre správnu veľkosť, kontaktujte náš zákaznícky servis, radi vám s výberom správnej veľkosti poradíme.

Ďalšie informácie

Veľkosť

L (70 – 86 cm), M (62 – 74 cm), S (52 – 64 cm), XL (78 – 96 cm), XS (45 – 52 cm), XXS (36 – 42 cm)