Teddy – Vodítko pre psa

Dog With A Mission

Pevné kožené vodítko pre psa Boho Diego má krásny ružový dizajn s detailne prepracovanými a ručne zhotovenými ozdobami. Toto kožené vodítko je možné krásne zladiť s obojkami Boho Diego alebo Urban!

Dostupné veľkosti:

  • S - 135 x 1,6 cm
  • L - 135 x 2,5 cm

49,96 €

Poštovné nad 60€ zadarmo
Vrátenie zdarma

Popis produktu

Unikátne psie obojky a vodítka DWAM

Filozofiou DWAM je, aby všetci psi mali šťastný a zdravý život. Aj preto Dog with a Mission vytvára a vyrába tie najkrajšie a najunikátnejšie farebné obojky pre psov. Každý kúsok od DWAM je farebný, originálny a jedinečný, rovnako ako Váš pes! Vodítka pre psov sú ručne vyrábané z tých najkvalitnejších prírodných materiálov. Navonok sú krásne zdobené a z vnútornej strany nesmierne mäkké a pohodlné.

Starostlivosť a údržba produktov DWAM

Všetky kožené výrobky DWAM sú vyrobené zo silnej sedlovej kože, ktorá je vybraná z najpevnejších častí kože. Starostlivosť o obojky DWAM je jednoduchá. Všetko, čo potrebujete, je prírodný vosk na kožu a to taký, ktorý je mastný a bezfarebný. Vosk na kožu sa nanáša mäkkou bavlnenou handričkou a kruhovým pohybom. Vtrením vosku vyplníte a zarovnaním záhyby kože, čím sa vráti farba a súčasne sa zachová pružnosť obojku. Ak si všimnete, že koža vstrebáva vosk, znamená to, že koža je suchá a mohlo by ľahšie dôjsť k jej poškodeniu. V takom prípade je potrebné použiť o trochu viac vosku, alebo ošetrenie voskom ešte raz opakovať. Textilné vodítka môžete vyčistiť vlhkou handričkou. Ak je vodítko veľmi znečistené, môžete ho vložiť priamo do práčky alebo do vrecka na pranie (program na pranie vlny). Nezabudnite odstrániť prívesok a ďalšie súčasti vodítka, ktoré sú ľahko odnímateľné.

Veľkosť vodítka pre psa DWAM

Vodítka pre psov sú k dispozícii v rôznych veľkostiach, a preto sa hodia pre každého psa. Pri výbere vodítka venujte pozornosť veľkosti. Koniec koncov, veľký pes potrebuje pevnejšie vodítko ako malý pes. Ponúkame vodítka pre psov vo veľkostiach S a L, s výnimkou našich skĺzaviek. Dĺžka a šírka sa líšia podľa modelu. Ponúkame vodítka šírky 0,8 cm, ale aj 2,5 cm.

Vodítko pre psa Teddy

Odolné vodítko pre psa vyrobené z vysoko kvalitných materiálov ponúka bezpečnosť pre vás a  vášho psíka, keď ste na cestách. Rovnako ako DWAM obojky, aj toto vodítko je vyrobené s láskou a jedinečnosťou, ktorá zaistí, aby sa váš psík na každej  prechádzke cítil výnimočne. Cieľom sortimentu DWAM je, aby bol každý produkt vhodný pre všetky plemená psov.  Vodítko pre psa má elegantný kožený dizajn, ktorý ponúka jednoduchú a bezproblémovú kontrolu nad vaším psíkom. Vodítko pre psa je zhotovená z mäkkej a odolnej kože.

Vyhľadávanie