Pamlskovník 3v1 – výcviková pomôcka

 26,90 s DPH

Tento Pamlskovník 3v1 používa Viki 👱🏻‍♀️ pri výcviku svojich havkáčov 🐕🐕🐕

 

Zrušiť výber
Katalógové číslo: - Kategórie: , ,

Praktický pamlskovník s kapsičkou na drobnosti a otvorom na sáčky. Všetko čo často potrebujete, budete mať v poruke či už idete na výlet s batohom alebo na cvičák. Na karabinu si môžete pripnúť kliker alebo cestovnú misku, napríklad.

Uzatvárateľná taštička a praktický pamlskovník v jednom. Farebný pamlskovník, ktorý sa dá ľahko zapnúť okolo pásu a máte výcvikové pochúťky stále u seba.

Časť pre pamlsky je otvorená, dá sa teda ľahko vsunúť ruku pre pamlsky, nič nemusíte rozopínať. Zároveň je táto časť zaistená pevnou gumou, ktorá sa dá ešte viac utiahnuť alebo povoliť, podľa toho, ako potrebujete. Guma je utiahnutá krásnou farebnou korálkou. Vnútorná časť je vypodložená nepremokavou a mastnotu nepriepustnou látkou.

Druhou časťou tohto pamlskovníku je vrecko pre Vás. Uzatvárateľné na zips. Pohodlne sa Vám sem vojde peňaženka, kľúče i mobil. Eventuálne i vodítko alebo ďalšie drobnosti, ktoré potrebujete na prechádzke alebo pri výcviku psa.

Pamlskovník má tak isto aj gumený otvor na sáčky a vnútri uložené vrecko na celú rolku, aby vám v kapsičke nezavadzali.

Pamlskovník je vyrobený ze softshellu. Teda oderuvzdorného, vodeodolného materiálu, ktorý je vhodný aj na pranie v práčke. Spona, ktorú zapínate okolo pásu je s podielm pryskyřice, teda odolná proti mrazu a nepraskne.

Farba:

  • svetlo fialová
  • mint
  • žíhaná sivá
  • ružová

Ďalšie informácie

Farba

Mint, Svetlo-fialová, Žíhaná sivá, Modrá, Ružová, Zelená, Žltá