ALAVIS™ Celadrin 60 cps

Alavis

19,19 €

Proti zápalu a bolesti, patentovo chránená látka Celadrin, ktorá zaisťuje účinnú lubrikáciu kĺbovej chrupavky a tlmí bolestivosť kĺbov s rýchlym nástupom účinku.

Poštovné nad 60€ zadarmo
Vrátenie zdarma

Popis produktu

Proti zápalu a bolesti pre psy a mačky

Patentovo chránená zmes Celadrin obsahuje derivát cetylu a zmes nasýtených a nenasýtených mastných kyselín, najmä kyseliny myristovej, myristoolejovej a palmitovej, ktoré inhibujú enzým 5 – lipooxiogenázu podporujúcu oxidatívne a zápalové procesy. ALAVIS™ Celadrin pomáha zvýšiť ochranu pred pôsobením prozápalových enzýmov, výrazne pomáha tlmiť bolestivosť kĺbov a zaisťuje priebežné zvlhčovanie (lubrikáciu) kĺbovej chrupavky. Podporuje efektívnejší transport a zabudovanie glukosamínu do buniek kĺbových chrupaviek – chondrocytov, vďaka čomu je rýchlejšie zahájený proces obnovy a regenerácie týchto tkanív. Obe zložky prípravku ALAVIS™ Celadrin sa metabolizujú v pečeni, na ktorej tkanivá majú protektívny (ochranný) účinok a odtiaľ vo forme lipoproteinov vstupujú do cielových buniek. ALAVISTM Celadrin je veterinárny prípravok proti zápalu a bolesti. Obsahuje patentovo chránenú látku Celadrin®, ktorá zaisťuje účinnú lubrikáciu kĺbovej chrupavky a tlmí bolestivosť kĺbov s rýchlym nástupom účinku. Patentovo chránená zmes Celadrin® obsahuje cetylované deriváty  a zmes nasýtených a nenasýtených mastných kyselín, najmä kyseliny myristovej, myristoolejovej a palmitovej, ktoré inhibujú enzým 5 – lipooxygenázu podporujúcu oxidatívne a zápalové procesy.  ALAVIS™ Celadrin pomáha zvýšiť ochranu pred pôsobením prozápalových enzýmov, výrazne pomáha tlmiť bolestivosť kĺbov a zaisťuje priebežné premazávanie (lubrikáciu) kĺbovej chrupavky. Podporuje efektívnejší transport a zabudovanie glukózamínu do buniek kĺbových chrupaviek – chondrocytov, vďaka čomu je rýchlejšie zahájený proces obnovy a regenerácie týchto tkanív. Obe zložky prípravku ALAVIS™ Celadrin sa metabolizujú v pečeni, na ktorej tkanivá majú protektívny (ochranný) účinok a odtiaľ vo forme lipoproteínov vstupujú do cieľových buniek. Celadrin® predpokladá sa, že funguje podobným spôsobom, ako esenciálne mastné kyseliny z rybieho tuku, čo sa týka poskytovania podpory v priebehu zápalového procesu. Celadrin®  sa rýchlo dostáva do cieleného miesta, ktorým je postihnutý kĺb.  Celadrin®  vyvoláva zmeny na bunkovej úrovni a pozitívne ovplyvňuje citlivosť bunkovej membrány, ktorej funkcia je rozhodujúca pre správnu funkciu kĺbu a jeho výživy, a tak chráni kĺby pred pôsobením zápalových (imunitných) markerov (zápal podporujúce cytokiny). Celadrin®  pomáha vytvárať zdravé prostredie v kĺbe a zároveň pôsobí ako lubrikant. Celadrin®  spája v sebe dve protizápalové látky a zároveň napomáha vyššiemu využitiu a vstrebávaniu chondroprotektívnej látky – glukózamín sulfátu, a práve tým dochádza k lepšej a efektívnejšej výžive kĺbových chrupaviek. Celadrin® ide o čistú prírodnú látku, ktorá sa skladá z cetylovaných esterov kyseliny myristovej a olejovej a ďalších aktívnych látok, ktoré zosilňujú celkový pozitívny účinok. Tieto látky boli laboratórne usporiadané tak, aby zabezpečovali maximálnu účinnosť na mobilitu a stav kĺbov.

Výhody ALAVIS ™ Celadrin:

  • prírodná ingrediencia s klinicky overeným účinkom pre zníženie bolesti kĺbov a zlepšenie ich pohyblivosti
  • je veľmi bezpečný
  • ľahké vstrebávanie
  • rýchly nástup účinku
  • vhodná alternatíva liekov proti bolesti a zápalu (nesteroidných antireumatík)

Zloženie 1 kapsuly: Celadrin® (komplex rastlinných esterifikovaných mastných kyselín EFAC, maltodextrín, arabská guma) 500 mg. Ďalšie zložky: stearan horečnatý, oxid kremičitý.

Dávkovanie:

Hmotnost psa, mačkydenná dávkaMalé plemená psov a mačky1 – 5 kg1 kapsulaMalé plemená psov a mačky5 – 15 kg2 kapsulyStredné plemená psov15 – 45 kg3 kapsulyVeľké plemená psov45 a více kg4 kapsuly

Spôsob použitia: kapsule sa podávajú denne podľa doporučeného dávkovania priamo do tlamy zvieraťa, s kúskom potravy alebo priamo do krmiva. Kapsulu je možné otvoriť a obsah nasypať na kŕmenie. Dávkovanie je možné podľa klinických ťažkostí individuálne zvýšiť až na dvojnásobok. Upozornenie: Uchovávajte uzavreté v suchu a tme pri izbovej teplote. Chráňte pred mrazom. Uchovávajte mimo dohľadu a dosahu detí! Dátum minimálnej trvanlivosti a číslo šarže: Uvedené priamo na dóze.

Vyhľadávanie