Sparrow CannaBarf bylinná zmes, 100g

Sparrow

15,90 €

Zmes CannaBarf® je vhodná pre všetkých psov, ktorí sú kŕmení surovým, vareným alebo čistým mäsom z konzervy.

Výhody:

 • Obsahuje konope bohaté na živiny s prirodzene sa vyskytujúcim CBD
 • Prispieva k dennému prísunu živín
 • Má vysokú hustotu životne dôležitých látok
 • Obsahuje cenné probiotické kultúry.
Poštovné nad 60€ zadarmo
Vrátenie zdarma

Popis produktu

Zmes CannaBarf® je vhodná pre všetkých psov, ktorí sú kŕmení surovým, vareným alebo čistým mäsom z konzervy.

Výhody:

 • Obsahuje konope bohaté na živiny s prirodzene sa vyskytujúcim CBD
 • Prispieva k dennému prísunu živín
 • Má vysokú hustotu životne dôležitých látok
 • Obsahuje cenné probiotické kultúry.

 

Bylinná zmes na báze konope s certifikátom EÚ v kombinácii s probiotickými kultúrami, morskými riasami a ďalšími miestnymi bylinkami. CannaBarf® je vhodný pre psov všetkých plemien, ktoré sú kŕmené surovým, vareným alebo čistým mäsom z konzervy. CannaBarf® ponúka psovi dôležité a životne dôležité živiny a vitálne látky z prírodných zdrojov - zaručene bez umelých prísad. To znamená, že váš pes dostáva každý deň hodnotné doplnkové krmivo pre šťastný a vitálny psí život. Zloženie: Konope (celá rastlina) 60%, morské riasy, žihľava, púpava, oregano Analytické zložky: hrubý proteín 27,1 %; hrubý tuk 8,1 %; hrubá vláknina 23,3 %; surový popol 9,6 %; obsah vlhkosti 7% Obsah jódu: 0,01 % (10 mg na 100 g; ~ 0,2 mg na čajovú lyžičku) Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce CBD; THC <0,0 % Zootechnická prísada: Probiotikum- Enterococcus faecium (DSM 10663 NCIMB 10415 / 4b1707) 10 % Odporúčané denné dávkovanie: 1 čajová lyžička na 15 kg telesnej hmotnosti – 1 čajová lyžička zodpovedá približne 2 g Návod na kŕmenie: Jednoducho primiešajte CannaBarf® do krmiva. Jemne mletá zmes sa ľahko dávkuje a tým zaručuje optimálne vstrebávanie. Vždy poskytnite dostatok čerstvej vody. Doplnkové krmivo nenahrádza zdravú a druhovo vhodnú stravu, ktorá je pre vášho miláčika veľmi dôležitá. Skladujte v suchu a chráňte pred svetlom

Jednotlivé zložky Sparrow CannaBarf® :

 • Konope - Jedna z najstarších a najuniverzálnejších plodín, konope, je známe svojou bohatosťou živín. Konope je pre svoje pozitívne vlastnosti označované aj ako „superpotravina“. Konope je bohaté na vlákninu. Vláknina pomáha odstraňovať toxíny z gastrointestinálneho traktu a tým podporuje tráviaci proces. Rastlina konope obsahuje mnoho cenných životne dôležitých látok, ako sú minerály, vitamíny, omega mastné kyseliny a stopové prvky. Tieto zložky cenným spôsobom prispievajú k optimalizácii obsahu živín počas kŕmenia. Použité konope navyše obsahuje celé spektrum kanabinoidov a môže tak podporovať endokanabinoidný systém organizmu a prispievať k optimalizácii výživy.
 • Morská riasa Ascophyllum nodosum - je hnedá morská riasa a je prirodzene bohatá na stopové prvky, vitamíny, minerály a jód. Riasy obsahujú až 10-krát viac minerálov ako čerstvá zelenina. Riasy tiež dokážu viazať ťažké kovy a toxíny v tele a sú tak schopné ich z tela vylúčiť. Morské riasy tiež pomáhajú regulovať acidobázickú rovnováhu v ústach. V dôsledku toho môže pomôcť predchádzať zubnému povlaku a rozpustiť existujúci povlak. Prirodzene sa vyskytujúci jód v morských riasach je pre psov životne dôležitý, pretože prispieva k zdravej funkcii štítnej žľazy a je tiež dôležitý pre optimálnu funkciu mozgu.
 • Probiotické kultúry - Probiotické kultúry sú veľmi prospešné a vysoko účinné baktérie mliečneho kvasenia. Dokážu priaznivo ovplyvniť prirodzenú rovnováhu črevnej flóry odstránením „zlých“ baktérií z čreva. Probiotiká môžu tiež optimalizovať imunitný systém a prispieť tak k posilneniu prirodzenej obranyschopnosti.
 • Žihľava - Žihľava je skutočnou superpotravinou a prirodzene poskytuje cenné železo, minerály, vitamíny a antioxidanty. Podporuje metabolizmus. Žihľava obsahuje asi 7-krát viac vitamínu C ako pomaranč. Žihľava je navyše bohatá na rastlinné bielkoviny (viac ako 40 %) a cennú vlákninu, dokáže tak bojovať aj s hnačkou.
 • Púpava - Púpava je mnohými podceňovaná a vnímaná skôr ako burina. Púpava má veľa cenných vlastností. Púpava je výborným dodávateľom minerálov, vitamínov, enzýmov, horčín a flavonoidov. Všetky zložky v púpave optimalizujú metabolizmus, pôsobia detoxikačne, povzbudzujú chuť do jedla a podporujú imunitný systém.
 • Oregano - Oregano je ďalšia rastlina bohatá na živiny, ktorá je pre mnohých neznáma. Povzbudzuje chuť do jedla, podporuje trávenie, pôsobí proti plynatosti, odvodňuje organizmus a podporuje zdravú črevnú flóru.

Vyhľadávanie