Sparrow CannaGastro, bylinná zmes, 100g

Sparrow

13,90 €

CannaGastro® je inovatívna zmes na podporu gastrointestinálneho traktu. Je vhodný pre všetkých psov.

Výhody:

 • Obsahuje konope bohaté na vlákninu a prirodzene sa vyskytujúce CBD
 • Podporuje a harmonizuje činnosť tráviaceho traktu
 • Podporuje trávenie a optimalizuje črevnú flóru
 • Môže pôsobiť proti prekysleniu a zvracaniu
 • Je 100% prírodný a veľmi účinný
Poštovné nad 60€ zadarmo
Vrátenie zdarma

Popis produktu

CannaGastro® je inovatívna zmes na podporu gastrointestinálneho traktu. Je vhodný pre všetkých psov.

Výhody:

 • Obsahuje konope bohaté na vlákninu a prirodzene sa vyskytujúce CBD
 • Podporuje a harmonizuje činnosť tráviaceho traktu
 • Podporuje trávenie a optimalizuje črevnú flóru
 • Môže pôsobiť proti prekysleniu a zvracaniu
 • Je 100% prírodný a veľmi účinný

 

Prírodná podpora pre psov s hnačkou a plynatosťou. Nikto nemá rád hnačky ani plynatosť, ľudia ani psy. Hnačka je znakom toho, že v črevách vášho psa nie je niečo v poriadku. Existuje na to veľa dôvodov, ako napríklad: Váš pes zjedol niečo, čo nemal, Váš pes je v strese, Zrazu ste zmenili jedlo svojho psa, Váš pes má vírusovú alebo bakteriálnu infekciu, Váš pes má parazity, Váš pes sa narodil s citlivým žalúdkom...

DÔLEŽITÉ:

 • Ak hnačka pretrváva dlhšie ako 2-3 dni, alebo ak má váš pes horúčku, zvracia, má bolesti žalúdka alebo sa u vás objaví krvavá hnačka, je čas navštíviť veterinára!!! Váš pes môže potrebovať lekársku pomoc, pretože chronická hnačka u psov môže znamenať niečo vážnejšie.
 • Ak má váš pes/šteňa hnačku a ďalšie príznaky, ako je letargia, strata chuti do jedla alebo vracanie, okamžite ho vezmite k veterinárovi.
 • Ak je hnačka vášho psa prerušovaná, mierna alebo sa objaví po tom, čo mu dáte nové jedlo alebo zjedol alebo vypil niečo, čo mu nechutilo, môžete ľahko čeliť tráviacim problémom vášho psa pomocou CannaGastro®.

Sparrow CannaGastro® sa skladá zo 100% prírodných ingrediencií, o ktorých je po stáročia známe, že poskytujú trvalú a optimálnu podporu pre gastrointestinálny trakt a tráviaci systém. Bylinky, ktoré obsahuje, dokážu harmonizovať aj črevnú flóru a bojovať tak s hnačkami a plynatosťou. Je však veľmi dôležité, aby ste hnačku svojho psa sledovali. Ak sa to po niekoľkých dňoch nezlepší, určite navštívte veterinára, pretože váš pes by mohol byť dehydrovaný. Zloženie: Konope (celá rastlina) 25%, koreň ibišteka, fenikel, marantová múčka, aníz, dubová kôra, koreň sladkého drievka Analytické zložky: hrubý proteín 17 %; hrubý tuk 9,1 %; hrubá vláknina 15,4; surový popol 9,2 % obsahuje prirodzene sa vyskytujúce CBD; THC <0,0 % Odporúčané denné dávkovanie: 1 čajová lyžička na 15 kg telesnej hmotnosti – 1 čajová lyžička zodpovedá približne 2 g, produkt je vhodný na dlhodobé kŕmenie Návod na kŕmenie: Jednoducho primiešajte CannaBarf® do krmiva. Jemne mletá zmes sa ľahko dávkuje a tým zaručuje optimálne vstrebávanie. Vždy poskytnite dostatok čerstvej vody. Doplnkové krmivo nenahrádza zdravú a druhovo vhodnú stravu, ktorá je pre vášho miláčika veľmi dôležitá. Skladujte v suchu a chráňte pred svetlom

Jednotlivé zložky Sparrow CannaBarf® :

 • Konope - Jedna z najstarších a najuniverzálnejších plodín, konope, je známe svojou bohatosťou živín. Konope je pre svoje pozitívne vlastnosti označované aj ako „superpotravina“. Konope je bohaté na vlákninu, ktorá poskytuje užitočnú vlákninu. Diétna vláknina pomáha odstraňovať toxíny z gastrointestinálneho traktu a tým podporuje tráviaci proces. Rastlina konope obsahuje mnoho cenných životne dôležitých látok, ako sú minerály, vitamíny, omega mastné kyseliny a stopové prvky. Tieto zložky cenným spôsobom prispievajú k optimalizácii obsahu živín počas kŕmenia. Použité konope navyše obsahuje celé spektrum kanabinoidov a môže tak podporovať endokanabinoidný systém organizmu a prispievať k optimalizácii výživy.
 • Koreň ibišteka - Koreň ibišteka sa pre svoje prospešné vlastnosti používa už tisíce rokov. Je bohatý na sliz, ktorý má predovšetkým ochrannú funkciu pre sliznice. Podporuje tiež zdravie gastrointestinálneho traktu.
 • Fenikel - Fenikel je známy tým, že upokojuje gastrointestinálny trakt, pomáha vyrovnávať nepohodlie a pôsobí proti plynatosti. Je tiež bohatý na dôležité vitamíny, minerály a podporuje tak zdravie psa.
 • Dubová kôra - Dubová kôra sa používa na liečbu hnačky už stovky rokov. Taníny, ktoré obsahuje, môžu kondenzovať povrchy v gastrointestinálnom trakte a pôsobiť proti hnačke.
 • Múka zo šípok - Múka zo šípok je bezlepková a ľahko stráviteľná škrobová múka. Má dobrú väzbovú schopnosť a môže tak priaznivo podporovať gastrointestinálny trakt v prípade hnačky.
 • Aníz - Aníz pôsobí proti kŕčom a plynatosti. Môže tak priaznivo podporovať gastrointestinálny trakt a pôsobiť proti páleniu záhy, ako aj podporovať trávenie.
 • Oregano- Oregano je ďalšia rastlina bohatá na živiny, ktorá je pre mnohých neznáma. Povzbudzuje chuť do jedla, podporuje trávenie, pôsobí proti plynatosti, odvodňuje organizmus a podporuje zdravú črevnú flóru.

Vyhľadávanie