Sparrow CannaRelax®, bylinná zmes, 100g

Sparrow

15,90 €

CannaRelax® je ideálny pre všetkých psov zlepšuje výživu a poskytujje podporu v stresových situáciách. Výhody:

 • 100% prírodný produkt
 • obsahuje na živiny bohaté konope s prirodzene sa vyskytujúcim CBD
 • s cennými a chutnými bylinkami, ako je ľubovník a medovka
 • prispieva k vyrovnanosti v každodenných stresových situáciách
 • podporuje vnútorný pokoj a rovnováhu
Poštovné nad 60€ zadarmo
Vrátenie zdarma

Popis produktu

CannaRelax® je ideálny pre všetkých psov zlepšuje výživu a poskytujje podporu v stresových situáciách.

Výhody:

 • 100% prírodný produkt
 • obsahuje na živiny bohaté konope s prirodzene sa vyskytujúcim CBD
 • s cennými a chutnými bylinkami, ako je ľubovník a medovka
 • prispieva k vyrovnanosti v každodenných stresových situáciách
 • podporuje vnútorný pokoj a rovnováhu

 

Mnohé každodenné situácie môžu u psov viesť k nervozite a nepokoju. Nemusí to byť len pri búrkach, ohňostrojoch, jazde v aute či iných známych stresových situáciách, v ktorých to pes jasne dáva najavo. Niekedy psy nedávajú nepokoje tak jasne najavo. Príkladom môže byť prítomnosť psa v dave ľudí. To je pre niektorých psov stresujúce, aj keď to nedávajú priamo najavo. Aj šteniatka môžu byť vystavené bežným stresovým situáciám. Napríklad, keď sú odlúčené od mamy a súrodencov, prídu na nové, neznáme miesto, do nového prostredia, vnímajú nové vône a nových ľudí. Nová situácia môže byť pre šteniatka vzrušujúca, aj keď sa na novom mieste budú dobre baviť. To isté platí pre útulkových psov. Aj keď im je na novom mieste oveľa lepšie, sťahovanie sa do nového domova znamená veľa vzrušenia. Tieto stresové situácie môžu tiež formovať osobnosť psov. Optimalizácia stravy s cennými živinami môže pomôcť podporiť prirodzenú rovnováhu a pomôcť psovi vyrovnať sa so špeciálnymi každodennými situáciami uvoľneným spôsobom. CannaRelax® je na to obzvlášť vhodný. Tip: CannaRelax® odporúčame používať v kombinácii s konopným olejom s prirodzene sa vyskytujúcim CBD. Kombinácia produktov podporuje prirodzenú pohodu a vnútornú rovnováhu. Táto kombinácia CannaRelax® a konopného oleja je bylinnou optimalizáciou stravy, ktorá môže podporiť aj vášho psa v každodenných stresových situáciách. Úplne prirodzeným spôsobom a bez chémie. Pes si zachováva svoju plnú pozornosť a vitalitu. Zloženie: Konope (celá rastlina) 25%, ľubovník bodkovaný 25%, medovka, mučenka, koreň ženšenuAnalytické zložky: hrubý proteín 18 %;hrubý tuk 4,6 %;hrubá vláknina 24,2 %;popol 6,8 %obsahuje prirodzene sa vyskytujúce CBD;THC <0,0 % Odporúčané denné dávkovanie: 1 čajová lyžička na 15 kg telesnej hmotnosti – 1 čajová lyžička zodpovedá približne 2 g. Produkt je vhodný na dlhodobé kŕmenie. Návod na kŕmenie: Jednoducho primiešajte CannaRelax® do krmiva. Jemne mletá zmes sa ľahko dávkuje a tým zaručuje optimálne vstrebávanie. Ak zmes pred podávaním zalejete horúcou vodou zvýšite tým účinnosť bylín. Vždy poskytnite dostatok čerstvej vody. Doplnkové krmivo nenahrádza zdravú a druhovo vhodnú stravu, ktorá je pre vášho miláčika veľmi dôležitá. Skladujte v suchu a chráňte pred svetlom 

Jednotlivé zložky Sparrow CannaRelax :

 • Konope - Jedna z najstarších a najuniverzálnejších plodín, konope, je známe svojou bohatosťou živín. Konope je pre svoje pozitívne vlastnosti označované aj ako „superpotravina“. Konope je bohaté na vlákninu. Diétna vláknina pomáha odstraňovať toxíny z gastrointestinálneho traktu a tým podporuje tráviaci proces. Rastlina konope obsahuje mnoho cenných životne dôležitých látok, ako sú minerály, vitamíny, omega mastné kyseliny a stopové prvky. Tieto zložky cenným spôsobom prispievajú k optimalizácii obsahu živín počas kŕmenia. Použité konope navyše obsahuje celé spektrum kanabinoidov a môže tak podporovať endokanabinoidný systém organizmu a prispievať k optimalizácii výživy.
 • Ľubovník bodkovaný - Ľubovník bodkovaný upokojuje a priaznivo vplýva na psychiku psov
 • Medovka: Medovka má pozitívny vplyv na posilnenie vnútorného pokoja už po stáročia.
 • Mučenka - Mučenka môže podporovať vnútornú rovnováhu prostredníctvom svojich zložiek, ako sú flavonoidy a esenciálne oleje. To podporuje prirodzenú rovnováhu a zdravý, pokojný spánok.
 • Koreň ženšenu - Ženšen je jednou z najstarších čínskych rastlín a používa sa tam už tisíce rokov na podporu každodenných stresových situácií. Koreň ženšenu údajne pomáha posilňovať prirodzenú obranyschopnosť a podporuje zdravý imunitný systém.

Vyhľadávanie