Sparrow DentalCare, bylinná zmes, 100g

Sparrow

13,90 €

DentalCare je inovatívna zmes ideálna pre všetkých psov. Zabezpečuje prirodzenú a udržateľnú starostlivosť o chrup.

Výhody:

 • Obsahuje konope bohaté na živinys prirodzene sa vyskytujúcim CBD
 • Bojuje proti zubnému povlaku a podporuje zdravie zubov
 • Čistí a stará sa o zuby a zabezpečuje belšie zuby
 • Bojuje proti zápachu z úst a osviežuje dych
Poštovné nad 60€ zadarmo
Vrátenie zdarma

Popis produktu

DentalCare je inovatívna zmes ideálna pre všetkých psov. Zabezpečuje prirodzenú a udržateľnú starostlivosť o chrup.

Výhody:

 • Obsahuje konope bohaté na živinys prirodzene sa vyskytujúcim CBD
 • Bojuje proti zubnému povlaku a podporuje zdravie zubov
 • Čistí a stará sa o zuby a zabezpečuje belšie zuby
 • Bojuje proti zápachu z úst a osviežuje dych

 

Vysoko kvalitná, prírodná a veľmi inovatívna zmes od Sparrow bola špeciálne vyvinutá pre prirodzenú starostlivosť o chrup psov. Zmes charakterizuje konope v kombinácii s bylinkami ako petržlen, mäta a morské riasy. Kombinácia bylín obsiahnutá v zmesi úplne prirodzeným spôsobom optimalizuje ústnu flóru a podporuje tak zdravie zubov a ďasien. Zmes tiež chráni zuby pred zafarbením. Navyše zmes dokáže bojovať aj proti zápachu z úst úplne prirodzeným spôsobom. DentalCare dodáva telu vášho psa každý deň cenné minerály, stopové prvky a vitamíny. Tip: Zmes DentalCare môžete tiež navlhčiť trochou vody a použiť ako zubnú pastu na čistenie zubov vášho psa. Dôležité Ak váš pes už dlhší čas trpí zápachom z úst, môže veľmi dobre pochádzať zo žalúdka. Odporúčame zmes CannaGastro®, ktorá dokáže podporiť žalúdok a trávenie. Zloženie: Konope (celá rastlina) 50%, petržlen 20%, mäta 20%, morské riasy Analytické zložky: hrubý proteín 24,4 %; hrubý tuk 6,7 %; hrubá vláknina 17,3 %; Hrubý popol 10,9 % Obsah jódu: 0,01 % (10 mg na 100 g; ~ 0,2 mg na čajovú lyžičku) obsahuje prirodzene sa vyskytujúce CBD; THC <0,0 % Odporúčané denné dávkovanie: 1 čajová lyžička na 15 kg telesnej hmotnosti – 1 čajová lyžička zodpovedá približne 2 g. Produkt je vhodný na dlhodobé kŕmenie. Návod na kŕmenie: Jednoducho primiešajte DentalCare do krmiva. Jemne mletá zmes sa ľahko dávkuje a tým zaručuje optimálne vstrebávanie. Ak zmes pred podávaním zalejete horúcou vodou zvýšite tým účinnosť bylín. Vždy poskytnite dostatok čerstvej vody. Doplnkové krmivo nenahrádza zdravú a druhovo vhodnú stravu, ktorá je pre vášho miláčika veľmi dôležitá. Skladujte v suchu a chráňte pred svetlom Skladujte v suchu a chráňte pred svetlom.

Jednotlivé zložky Sparrow DentalCare :

 • Konope - Jedna z najstarších a najuniverzálnejších plodín, konope, je známe svojou bohatosťou živín. Konope je pre svoje pozitívne vlastnosti označované aj ako „superpotravina“. Konope je bohaté na vlákninu. Diétna vláknina pomáha odstraňovať toxíny z gastrointestinálneho traktu a tým podporuje tráviaci proces. Rastlina konope obsahuje mnoho cenných životne dôležitých látok, ako sú minerály, vitamíny, omega mastné kyseliny a stopové prvky. Tieto zložky cenným spôsobom prispievajú k optimalizácii obsahu živín počas kŕmenia. Použité konope navyše obsahuje celé spektrum kanabinoidov a môže tak podporovať endokanabinoidný systém organizmu a prispievať k optimalizácii výživy.
 • Petržlen - veľa ľudí pozná petržlen ako korenie v kuchyni alebo ako ozdobu na tanieri. Ale aj petržlen je skutočne cenná rastlina s mnohými pozitívnymi vlastnosťami. Petržlen obsahuje chlorofyl, ako aj éterické oleje, ktoré môžu viazať nepríjemné pachy a podporovať svieži dych. Petržlen dokáže zabíjať baktérie a bojovať tak s nepríjemným zápachom z úst. Petržlen môže tiež posilniť zuby a podporiť zdravú tvorbu kostí. Petržlen obsahuje aj množstvo vitamínov, minerálov a stopových prvkov, ktoré sú dôležité pre zdravý život psa.
 • Mäta - Mäta bojuje s nepríjemným zápachom v ústach a tým znižuje zápach z úst. Má tiež chladivý účinok a podporuje zdravú ústnu flóru.
 • Morská riasa Ascophyllum nodosum - je hnedá morská riasa a je prirodzene bohatá na stopové prvky, vitamíny, minerály a jód. Riasy obsahujú až 10-krát viac minerálov ako čerstvá zelenina. Riasy tiež dokážu viazať ťažké kovy a toxíny v tele a sú tak schopné ich z tela vylúčiť. Morské riasy tiež pomáhajú regulovať acidobázickú rovnováhu v ústach. V dôsledku toho môže pomôcť predchádzať zubnému povlaku a rozpustiť existujúci povlak. Prirodzene sa vyskytujúci jód v morských riasach je pre psov životne dôležitý, pretože prispieva k zdravej funkcii štítnej žľazy a je tiež dôležitý pre optimálnu funkciu mozgu.
 • Kurkuma - je jedným z najobľúbenejších korení v Indii a vedci už skúmali a objavili mnohé pozitívne účinky. Kurkuma sa už tisícročia používa aj v ajurvédskej medicíne. Kurkumín obsiahnutý v kurkume môže podporovať pohybový aparát.

Vyhľadávanie