Sparrow konopný olej, 250ml

Sparrow

14,90 €

Konopný olej plný esenciálnych mastných kyselín a antioxidantov je dôležitým doplnkom stravy každého domáceho maznáčika. Konopný olej obsahuje 0,00 % THC a ponúka vášmu miláčikovi dokonalú rovnováhu omega 3, 6 a 9 mastných kyselín.

Poštovné nad 60€ zadarmo
Vrátenie zdarma

Popis produktu

Tu je súhrnný prehľad všetkých výhod, ktoré konopný olej Sparrow ponúka pre vášho domáceho miláčika:

  • Obsahuje 2% GLA pre dodatočnú protizápalovú podporu.
  • Poskytuje vitamín E a vitamín A (ako karotén) ako dôležité antioxidanty.
  • Pomáha udržiavať zdravú hladinu cukru v krvi.
  • Pomáha pri starostlivosti o srsť a kožu.
  • Poskytuje prirodzene sa vyskytujúce fosfolipidy, ktoré podporujú rast, obnovu a regeneráciu bunkových membrán.
  • Konope sa pestuje bez pesticídov.
  • Samotná rastlina regeneruje pôdu vďaka svojmu dlhému koreňovému systému, ktorý podporuje zdravie pôdy a životného prostredia.
  • Rastliny konope neboli geneticky modifikované.
  • Konopný olej je lisovaný za studena, a preto nie je vystavený vysokým teplotám.
  • Obsahuje kyselinu gams-linolénovú

Kyselina gama-linolénová (GLA) je jednou z najcennejších mastných kyselín na podporu imunitného systému. Nachádza sa najmä v materskom mlieku. Konope je jedným z mála prírodných zdrojov GLA. V dostatočnom množstve môže GLA výrazne zlepšiť vzhľad kože a srsti. Okrem toho GLA výrazne aktivuje metabolické procesy a môže mať vplyv na zdravú rovnováhu hormonálnej rovnováhy. Nedostatok GLA môže viesť k rôznym problémom, ako je predčasné starnutie, tráviace a kožné problémy. Preto je dôležité dopriať svojmu miláčikovi dostatok konopného oleja. Najlepšie je podávať raz denne s jedlom. Konopný olej obsahuje aj vitamín E a vitamín A (karotén). Sú to antioxidanty, ktoré pomáhajú imunitnému systému bojovať proti poškodeniu voľnými radikálmi. Voľné radikály sa vyskytujú, keď váš pes prijíma toxíny z chemikálií, pesticídov, spracovaných potravín a znečistenia. Spôsobujú oxidačný stres v tele vášho psa, poškodzujú bunky, bielkoviny a DNA. Antioxidanty pomáhajú Vynikajúci zdroj kyseliny linolovej: Konopné semienka obsahujú vysoké hladiny esenciálnej omega-6 mastnej kyseliny, ktorej názov je kyselina linolová (LA). Kyselina linolová je polynenasýtená mastná kyselina a je najdôležitejšou omega-6 mastnou kyselinou pre psov, pretože sa používa na výrobu iných omega-6 mastných kyselín. Keďže si ich zvieratá nedokážu samé vyrobiť, musia ich prijímať potravou. Kyselina linolová je tiež mimoriadne dôležitá pre zdravie kože a srsti psa. Ak váš maznáčik trpí suchou alebo krehkou srsťou, problém môže vyriešiť pridanie oleja z konopných semienok do jeho stravy. Nabité vitamínmi a antioxidantmi: Konope obsahuje minerály vápnik, horčík, železo a zinok, vitamín E, vitamíny B (vrátane kyseliny listovej) a rôzne Antioxidanty. Konope je tiež jediný známy rastlinný zdroj potravy, ktorý poskytuje vitamín D3. Podpora zdravia srdca: Štúdie na zvieratách a ľuďoch ukázali, že konopné semienko môže pomôcť podporiť zdravý kardiovaskulárny systém vďaka vysokému obsahu rastlinnej vlákniny, bielkovín a zdravých tukov. Zloženie: 100% konopný olej z kontrolovaného pestovania Analytické zložky: Nasýtené mastné kyseliny 10,7 %; mononenasýtené mastné kyseliny 15,4 %; polynenasýtené mastné kyseliny 73,9 %; výhrevnosť kJ/ kcal 3700/900; THC <0,0 % Odporúčané denné dávkovanie: Psy a mačky: 1 čajová lyžička (5 ml) denne na 10 kg telesnej hmotnosti Kone: 2 čajové lyžičky (10 ml) denne na 100 kg telesnej hmotnosti Ako začať s podávaním konopného oleja? Začnite s 1/2 uvedeného množstva na 3-4 dni. Potom zvýšte na odporúčanú dávku. V prípade potreby je možné odporúčané množstvo zvýšiť. Vždy poskytnite dostatok čerstvej vody. Konopný olej Sparrow sa môže podávať denne. Priame krmivo nenahrádza zdravú a druhovo vhodnú stravu, ktorá je pre vášho miláčika veľmi dôležitá.

Vyhľadávanie