Almo Nature HFC dog severoatlantická treska 85g

Almo Nature

Almo Nature HFC Dog kompletné krmivo v ultraprémiovej vysokej kvalite. Je pripravované zo 100% HFC zložiek.  

Čo je HFC ?  HFC je  Human food chain  /Ľudský potravinový reťazec / označenie triedy, stupňa  kvality surovin a technologii spracovania, ktoré sú použité v potravinárských normách. Znamená to  vhodné na ľudskú konzumáciu !  Teraz  používané pri tvorbe krmiva almo nature HFC dog, psích gurmánov. Recepty sú vyberané a integrované s minerálmi, vitamínmi, aby mal Váš psík správnu výživovú rovnováhu a zaručovalo mu tak každý deň všetko, čo potrebuje bez kompromisu v top kvalite. 

1,30 €

Poštovné nad 60€ zadarmo
Vrátenie zdarma

Popis produktu

Vôňa  a použité suroviny sú tak lákavé, že sa môže stať, že  dostanete  pokušenie sami ochutnať. Konzistencia je taká, že ide o paštétu zo štrukturou vlakniny a rybacieho mäsa, ktorá je ideálna pre psy všetkých veľkostí. Tresky Polac  sú lovené vo voľnej prírode, selektivným  spôsobom neohrozujúcim eko top tresky polak/ Pollachius pollachius /v hlbokých fjordoch Scandinavie . Zaroveň  podporuje ALMO NATURE  ochranu biotopov .  Všetky použité  ryby a ingredience sú  prirodzene bez pridaných hormónov, antibiotík a GMO modifikací. Vďaka svojej bezobilnej receptúre, vysokému obsahu mäsa, surovinám  potravinárskej kvality a šetrnej technológii  patrí almo nature HFC do té  najvyššej kvality. Almo Nature odporúča striedať KOMPLETNÉ mokré jedlo a granule, aby sa podporilo hryzenie  pre zuby a trávenie. Všetky produkty Almo Nature HFC Dog Complete neobsahujú lepok.

Zloženie: Treska severoatlantická 26%, bravčové, kuracie, morčacie mäso, minerály, rybí olej, čakanka.

Analytické zloženie: Dusíkaté látky 9,5 %, Surová vláknina 0,4 %, Surové tuky 5 %, Surový popol 2 %, Vlhkosť 82 %

Naše výrobky neobsahujú žiadne chemické konzervačné látky (BHA, BHT), umelé príchute, farbivá ani látky určené k aromatizácii. Jednoducho a zdravo varené vo vývare  receptury  HFC ideálne pre prirodzenú hydrataciu črevného traktu  vašeho štvornohého parťáka. 

Bezlepkový recept, bez obilnín.

Vyhľadávanie