Almo Nature HFC dog šunka s hráškom 85g

Almo Nature

1,20 €

Almo Nature HFC Dog kompletné krmivo v ultraprémiovej vysokej kvalite. Je pripravované zo 100% HFC zložiek.  

Čo je HFC ?  HFC je  Human food chain  /Ľudský potravinový reťazec / označenie triedy, stupňa  kvality surovin a technologii spracovania, ktoré sú použité v potravinárských normách. Znamená to  vhodné na ľudskú konzumáciu !  Teraz  používané pri tvorbe krmiva almo nature HFC dog, psích gurmánov. Recepty sú vyberané a integrované s minerálmi, vitamínmi, aby mal Váš psík správnu výživovú rovnováhu a zaručovalo mu tak každý deň všetko, čo potrebuje bez kompromisu v top kvalite. 

Poštovné nad 60€ zadarmo
Vrátenie zdarma

Popis produktu

Vôňa  a použité suroviny sú tak lákavé, že sa môže stať, že  dostanete  pokušenie sami ochutnať . Konzistencia je taká, že ide o paštétu zo štrukturou vlakniny a mäsa, ktorá je ideálna pre psy všetkých veľkostí.  Použivaná šunka je jemno pripravovaná šunka s teliacého mäsa. Všetky použité ingredience sú  prirodzene bez pridaných hormónov , antibiotík a GMO modifikací. Vďaka svojej bezobilnej receptúre, vysokému obsahu mäsa, surovinám  potravinárskej kvality a šetrnej technológii  patrí almo nature HFC do té  najvyššej kvality. Almo Nature odporúča striedať KOMPLETNÉ mokré jedlo a granule, aby sa podporilo hryzenie  pre zuby a trávenie. Všetky produkty Almo Nature HFC Dog Complete neobsahujú lepok.

Zloženie: Šunka 26%, bravčové, kuracie mäso, hrášok 4%, minerály, rybí olej, čakanka.

Analytické zložky: Dusíkaté látky 9,5 %, Surová vláknina 0,4 %, Surové tuky 5 %, Surový popol 2 %, Vlhkosť 82 %

Naše výrobky neobsahujú žiadne chemické konzervačné látky (BHA, BHT), umelé príchute, farbivá ani látky určené k aromatizácii. Jednoducho a zdravo varené v bujóne alebo v bain-merie sú štavnaté vaničky HFC. Ideálne pre prirodzenú hydratciu vašeho štvornohého parťáka.

Vyhľadávanie