Mhims paštéta Chicken & Vegs, 375g

Dingo Natura

3,75 €

Kuracie a zelenina

Mhims je prírodné a kompletné vlhké jedlo pre psov, ktoré poteší tých najnáročnejších. Paštéty Mhims sú pripravené z čerstvého mäsa a zeleniny. Sú mimoriadne chutné vďaka procesu varenia v šťave zo samotných surovín a bez pridania vody. Tým sa zachovajú nutričné hodnoty a skvelá chuť.

Poštovné nad 60€ zadarmo
Vrátenie zdarma

Popis produktu

DingoNatura Mhims Pate Chicken paštéta pre psa

MHIMS je kompletné vlhké a prírodné jedlo, ktoré poteší aj tých najnáročnejších. Lahodné recepty pripravené z čerstvého mäsa a zeleniny. Procesom varenia so šťavou zo samotných surovín bez pridania vody, zachovávame nutričné vlastnosti a robíme ich mimoriadne chutnými. Vyrobené z veľmi kvalitných surovín, ktoré sú určené na ľudskú spotrebu. Krmivo je vďaka svojmu prirodzene zdravému zloženiu a optimálnej stráviteľnosti vhodné pre psa každého veku a rasy. Mäsová konzerva pre všetky plemená balená v tetra-paku, sterilizovaná, spracovaná metodou slow-cooking = pomaly varené pri nízkej teplote aby nedochádzalo k strate vitamínov. Pripravené tak, ako by ste psíkovi varili sami doma.

Zloženie:
Čerstvé kuracie mäso (42%), ryža (6,5%), nórsky lososový olej, zemiaky (4%), mrkva (2,6%), brokolica (1%), dehydrovaný morský krill (0,75%), pór (0,32%)

Analytické zložky:
Bielkoviny 15%, tuky 9,7%, popoloviny 2%, vápnik 0,6%, vláknina 0,6%, fosfor 0,4%

Doplnkové látky:
Vitamín D3 (3a671) 480 IU, Vitamín E (3a700) 60 mg

Stopové prvky alebo zlúčeniny stopových prvkov:
E-4: síran měďnatý, pentahydrát) 1 mg, Zinek (3b603: oxid zinečnatý) 15 mg, Selen (E-8: seleničitan sodný) 0.03 mg

Energia:
1,065 kcal

Balenie:
375 g

Vyhľadávanie