Mhims paštéta Puppy, 375g

Dingo Natura

Mhims Puppy je prírodné a kompletné vlhké jedlo pre šteniatka, ktoré poteší tých najnáročnejších. Paštéty Mhims sú pripravené z čerstvého mäsa a zeleniny. Sú mimoriadne chutné vďaka procesu varenia v šťave zo samotných surovín a bez pridania vody. Tým sa zachovajú nutričné hodnoty a skvelá chuť.

3,75 €

Poštovné nad 60€ zadarmo
Vrátenie zdarma

Popis produktu

DingoNatura Mhims Pate Puppy paštéta pre psa

MHIMS je kompletné vlhké a prírodné jedlo, ktoré poteší aj tých najnáročnejších. Lahodné recepty pripravené z čerstvého mäsa a zeleniny. Procesom varenia so šťavou zo samotných surovín bez pridania vody, zachovávame nutričné vlastnosti a robíme ich mimoriadne chutnými. Vyrobené z veľmi kvalitných surovín, ktoré sú určené na ľudskú spotrebu. Krmivo je vďaka svojmu prirodzene zdravému zloženiu a optimálnej stráviteľnosti vhodné pre psa každého veku a rasy. Mäsová konzerva pre šteniatka všetkých plemien balená v tetra-paku, sterilizovaná, spracovaná metodou slow-cooking = pomaly varené pri nízkej teplote aby nedochádzalo k strate vitamínov. Pripravené tak, ako by ste psíkovi varili sami doma.

Zloženie: Čerstvé kuracie mäso (84%), lososový olej, zelenina (brokolica, pór, mrkva) a olivový olej

Analytické zložky: Bielkoviny 15,5%, tuky 11%, popoloviny 1,9%, vápnik 0,5%, vláknina 0,3%, fosfor 0,4%, mäsová šťava 70%.

Doplnkové látky: Vitamín D3 (E-671) 480 mj, Vitamín E (3a700, alfa-tokoferol acetát) 60,00 mg

Stopové prvky alebo zlúčeniny stopových prvkov: (E-4) síran meďnatý pentahydrát: 1 mg, (E-6) oxid zinočnatý 15,00 mg, (E-8) seleničitan sodný 0,03 mg

Energia: 1,348 kcal

Balenie: 375 g

Vyhľadávanie