Almo Nature HFC Natural dog hovädzie monoprotein

Almo Nature

Almo Nature produkty v triede HFC  sú bestseller medzi chovateľmi psov. V tejto produktovej rade je jednoznačná kvalita a identifikácia pôvodu zložiek, tá zaručuje Vášmu psíkovi naozaj to najlepšie. Zabezpečuje príjem živočíšnych bielkovín pre správnu vyváženosť stravy a psychofyzickú pohodu Vášho psa so všetkými surovinami HFC v krmive.

Čo je HFC? Sú to kvalitné potraviny určené na ľudskú konzumáciu = teraz použité pre prípravu stravy Vašho psíka. HFC natural -  je najslávnejšia konzerva v Almo Nature  vyrobená podľa tradičnej osvedčenej receptúry. Recepty HFC Natural sú pripravované v jemnom vývare a vďaka nemu sú ideálne na prirodzenú hydratáciu psov. Je plná kvalitných bielkovín, taurínu, minerálov a vitamínov... Prajeme dobrú chuť...

1,80 €

Poštovné nad 60€ zadarmo
Vrátenie zdarma

Popis produktu

Zloženie: Hovädzie mäso 58,5%, ryža 3%. 

Analytické zloženie: Dusíkaté látky 11 %, Surové tuky 10,2 %, Surový popol 0,7 %, Vlhkosť 74,2 %, Surová vláknina 0,2 %

Naše výrobky neobsahujú žiadne chemické konzervačné látky (BHA, BHT), umelé príchute, farbivá ani látky určené k aromatizácii. Jednoducho a zdravo varené vo vývaru  alebo v bain-merie. Produkty  HFC  sú ideálne pre prirodzené zavlhčenie traviaceho traktu Vašeho psa  a to vďaka  bohatému  mäsovému vývaru.

Bezlepkový recept, bez obilnín. Monoproteín, je ideálny i  v prípade potravinových ťažkostí.

Vyhľadávanie