Almo Nature HFC Natural dog teľacie mäso

Almo Nature

1,50 €

  • obsahuje iba 100% HFC teľacie mäso  teda superpremiová kvalita
  • monoprotein, bezlepková receptúra
  • plná chuti a pôžitku pre potešenie vášho psa. 
  • Šetrná príprava v plnej chuti , zaliate vlastným vývarom
  • Vhodné aj pre  Dospievajúce šteniatka, gravidné /kojace fenky i seniorov ,
  • pooperačné stavy na rozkrmenie

Almo Nature produkty v triede HFC  sú bestseller medzi chovateľmi psov. V tejto produktovej rade je jednoznačná kvalita a identifikácia pôvodu zložiek, tá zaručuje Vášmu psíkovi naozaj to najlepšie. Zabezpečuje príjem živočíšnych bielkovín pre správnu vyváženosť stravy a psychofyzickú pohodu Vášho psa so všetkými surovinami HFC v krmive.

Čo je HFC? Sú to kvalitné potraviny určené na ľudskú konzumáciu = teraz použité pre prípravu stravy Vašho psíka. HFC natural -  je najslávnejšia konzerva v Almo Nature  vyrobená podľa tradičnej osvedčenej receptúry. Recepty HFC Natural sú pripravované v jemnom vývare a vďaka nemu sú ideálne na prirodzenú hydratáciu psov. Je plná kvalitných bielkovín, taurínu, minerálov a vitamínov... Prajeme dobrú chuť...

Poštovné nad 60€ zadarmo
Vrátenie zdarma

Popis produktu

Zloženie: Telacie mäso 58,5%, ryža 3%.

Analytické zložky: Dusíkaté látky 11 %, Surové tuky 10,2 %, Surový popol 0,7 %, Vlhkosť 74,4 %, Surová vláknina 0,2 %

Naše výrobky neobsahujú žiadne chemické konzervačné látky (BHA, BHT), umelé príchute, farbivá ani látky určené k aromatizácii. 

Bezlepkový recept, potraviny s vysokokvalitnými bielkovinami, ktoré uprednostňujú hlavné funkcie tela a rešpektujú mäsožravú povahu vášho psa. Monoproteíny, ideálne v prípade potravinových ťažkostí.

Vyhľadávanie