Almo Nature HFC Natural dog tuniak pruhovany a treska

Almo Nature

1,50 €

  • Super prémiová kombinácia
  • čerstvá ryba v ľudskej kvalite
  • obsahuje omega 3-6 mastné kyseliny
  • nízký obsah tuku ,vysoko stravitelný proteín

Almo Nature produkty v triede HFC  sú bestseller medzi chovateľmi psov. V tejto produktovej rade je jednoznačná kvalita a identifikácia pôvodu zložiek, tá zaručuje Vášmu psíkovi naozaj to najlepšie. Zabezpečuje príjem živočíšnych bielkovín pre správnu vyváženosť stravy a psychofyzickú pohodu Vášho psa so všetkými surovinami HFC v krmive.

Čo je HFC? Sú to kvalitné potraviny určené na ľudskú konzumáciu = teraz použité pre prípravu stravy Vašho psíka. HFC natural -  je najslávnejšia konzerva v Almo Nature  vyrobená podľa tradičnej osvedčenej receptúry. Recepty HFC Natural sú pripravované v jemnom vývare a vďaka nemu sú ideálne na prirodzenú hydratáciu psov. Je plná kvalitných bielkovín, taurínu, minerálov a vitamínov... Prajeme dobrú chuť...

Poštovné nad 60€ zadarmo
Vrátenie zdarma

Popis produktu

Zloženie: Tuniak pruhovaný 29,5%, treska 27,5% ryža 3%.

Analytické zloženie: Dusíkaté látky  11%, Surové tuky  12 %, Surový popol1,6 %, Vlhkosť 82,9 %, Surová vláknina  0,3 %

Naše výrobky neobsahujú žiadne chemické konzervačné látky (BHA, BHT), umelé príchute, farbivá ani látky určené k aromatizácii. Jednoducho a zdravo varené vo vývare alebo v bain-merie na pare sú vlhké potraviny  HFC ideálne pre prirodzené zvlhčenie traviacého traktu Vašho štvornohého priateľa. Krmenie vlhčenou stravou podporujete ochranu obličiek a močových ciest.

Bezlepkový recept,  je ideálny v prípade potravinových ťažkostí.

Vyhľadávanie