Almo Nature HFC Natural dog tuniak žltoplutvý 95g

Almo Nature

1,50 €

  • Prémiová kvalita s voľno, selektivno lovený tuniakom
  • dietná kombinácia, bezlepková receptúra,
  • nízky obsah tuku, monoprotein
  • obsahuje Omega 3 mastné kyseliny
Poštovné nad 60€ zadarmo
Vrátenie zdarma

Popis produktu

Almo Nature  HFC  v tejto produktovej rade je jednoznačná kvalita a identifikácia pôvodu zložiek, tá zaručuje Vášmu psíkovi naozaj to najlepšie. Zabezpečuje príjem živočíšnych bielkovín pre správnu vyváženosť stravy a psychofyzickú pohodu Vášho psa so všetkými surovinami HFC v krmive. Omega 3 chrání a podporuje srdce, prispieva k vývoju a chrání zdravý mozog, zlepšuje stav srsti a kože , a mnoho dalších benefitov.

Čo je HFC? Sú to kvalitné potraviny určené na ľudskú konzumáciu = teraz použité pre prípravu stravy Vašho psíka. HFC natural -  je najslávnejšia konzerva v Almo Nature  vyrobená podľa tradičnej osvedčenej receptúry. Recepty HFC Natural sú pripravované v jemnom vývare a vďaka nemu sú ideálne na prirodzenú hydratáciu psov. Je plná kvalitných bielkovín, taurínu, minerálov a vitamínov... Prajeme dobrú chuť...

Zloženie: Tuniak žlteoplutvý 55%, rybí vývar 42%, ryža.

Analytické zložky: Dusíkaté látky 15,8 %, Surové tuky 0,2 %, Surový popol 1,3 %, Vlhkosť 83,6 %, Vláknina 0,5 %

Naše výrobky neobsahujú žiadne chemické konzervačné látky (BHA, BHT), umelé príchute, farbivá ani látky určené k aromatizácii.

Bezlepkový recept. Potrava s vysoko kvalitnými bielkovinami, ktoré uprednostňujú hlavné funkcie tela a rešpektujú mäsožravú povahu vášho psa .

Vyhľadávanie