ORIJEN Treats Romney Lamb 92g

 9,98 s DPH

91 na sklade

Katalógové číslo: 514126-064992583927 Kategórie: , ,

Doplnkové krmivo pre psov všetkých plemien A VŠETKÝCH VEKOVÝCH KATEGÓRIÍ

MRAZOM SUŠENÉ PAMLSKY

SUŠENIE MRAZOM (FREEZE-DRIED) JE NAJVYŠŠÍ ŠTANDARD KONZERVÁCIE PAMLSKOV. NAŠA KUCHYŇA, kde pamlsky spracovávame je jedna z najlepších NA SVETE.

Rovnako, ako čerstvé jedlo, sú mrazom sušené maškrty ORIJEN pripravované bez varenia, čo znamená, že čerstvé suroviny neprichádzajú tepelným spracovaním o svoje zdraviu prospešné látky. Začíname veľmi rýchlym zamrazením našich čerstvých surovín, aby sme v nich uzamkli ich zdraviu prospešné látky. Potom nasleduje 18hodinový proces v tlakovej komore, kde dochádza k sušenie mrazom pri teplote -50 ° C, kedy sa premení zmrznutá voda v paru.

NA ROZDIEL OD VARENIA, SUŠENIE MRAZOM ŠETRNE ODSTRAŇUJE LEN VODU. TAKŽE VŠETKY ŽIVINY ZOSTANÚ v maškrtách – PRESNE TAM, KDE MAJÚ.

V kuchyniach, kde sa tento proces odohráva, je kladený veľký dôraz na hygienu, pretože sa tu používajú len úplne čerstvé suroviny bez akýchkoľvek konzervantov a iných chemických látok. Vďaka tejto postmodernej technológii vzniká neuveriteľne chutná a zdravá odmena …

Naše jahňatá sú chované na albertských a novozélanských pastvinách a lúkach plných čerstvej zelenej trávy. Sú knám dovážané čerstvé alebo surové, vďaka tomu je možné pre Vašich miláčikov v našich Romney jahňacích pamlskoch uchovať všetky zdravé a prosperujúce živiny, na ich základe sú tieto Orijen pamlsky láhodné a plné chuti a vône, ktorú si Váš pes určite zamiluje, Prečítajte si zloženie a veríme, že si ich zamilujete tiež.

ZLOŽENIE: jahňacia pečeň (čerstvá alebo surová) 55%, jahňacie mäso (čerstvé alebo surové) 35%, jahňacie držky (čerstvé alebo surové)10%.

ANALYTICKÉ ZLOŽKY:

Hrubý proteín 40% ,Obsah tuku 40% ,Vláknina 1% ,Vlhkosť 5%

Energia :(kcalME/kg) 5220 kcal/kg – 5kcal/1kus.